RESISLLEIDA LE MANS Clàssics Div.VI & Grup.C 1:24

Organitza: DAYTONA.CAT / Responsable:  Joaquim LLinás Giralt 

Reglaments Tècnics - Inscripcions - Esportius - Campions


LE MANS Clàssics Div.VI & Grup.C

CURSES INDIVIDUALS: 

• 15-gener             •   5-març

• 27-maig              • 17-juny

• 22-juliol             •   7-octubre

• 21-octubre        • 25/26-nov

  

LE MANS Clàssics  Grup.C

             *  Carrosseries BRM plàstic GRUP-C

             *  Xassis SC-8000 - Motor NSR-3027

             *  Xassis SC-8002 - Motor SC-016b

 

LMS Clàssics Div. VI - ACS

             *  Carrosseries LMS plàstic rígid

             *  Xassis LLIURE - Motor SC-16b

PROGRAMACIÓ:

18:30h  Obertura club i Circuits

               ENTRENAMENTS LLIURES (opcional).

21:30h  VERIFICACIONS

21:45h  INICI CURSA

 



Legends LE MANS Grup.C

ÚNICS MODELS REGLAMENTARIS


RESISLLEIDA

LE MANS Clàssics div.VI

Classificacions   "INDIVIDUALS"

2/3

RESISLLEIDA

TOTAL

 

DAYT

DAYT

DAYT

DAYT

DAYT

DAYT

DAYT

DAYT

 

Cursa

Assist

ASSIST

TOTAL

0

CLÀSSICS LMS Div.VI

2022

Sprint

LMS

LMS

LMS

LMS

LMS

LMS

LMS

LMS

Parcial

lleidaslot

Cursa

COMPL.

2022

0

Pt: 15-12-10-9-8-7-6-...1

LMS

1 Màn/8'

15-gen

5-març

27-maig

17-juny

22-jul

7-oct

22-oct

26-nov

 

(-Pitjor)

2 pts

4 punt

LMS

1

ASENSIO HARO, PAU

32

39,075

15

15

0

0

0

0

0

0

30

0

2

 

32

2

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

0

 

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

 

0

3

CORNADÓ MATEU, ALBERT

0

 

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

 

0

4

VILA GIAS, JUAN

0

 

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

 

0

5

ESTEVE AZANUY, SERGIO

0

 

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

 

0

6

LOZANO GRACIA, JOSÉ

0

 

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

 

0

2/3

RESISLLEIDA

TOTAL

Rànquing

0

CLÀSSICS LMS Div.VI

2022

Sprint

0

Pt: 15-12-10-9-8-7-6-...1

LMS

1 Màn/8'

1

ASENSIO HARO, PAU

32

39,075

2

LOZANO GRACIA, JOSÉ

0

 

3

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

0

 

RESISLLEIDA

LE MANS Clàssics Grup.C

Classificacions   "INDIVIDUALS"

3/3

RESISLLEIDA

TOTAL

 

DAYT

DAYT

DAYT

DAYT

DAYT

DAYT

DAYT

DAYT

 

Cursa

Assist

ASSIST

0

CLÀSSICS LMS Grup-C

2022

Sprint

Grp-C

Grp-C

Grp-C

Grp-C

Grp-C

Grp-C

Grp-C

Grp-C

Parcial

lleidaslot

Cursa

COMPL.

0

Pt: 15-12-10-9-8-7-6-...1

LMS

1 Màn/8'

15-gen

5-març

27-maig

17-juny

22-jul

7-oct

22-oct

26-nov

 

(-Pitjor)

2 pts

4 punt

1

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

59

39,075

12

12

12

15

0

0

0

0

51

0

8

 

2

CORNADÓ MATEU, ALBERT

36

35,033

10

10

0

10

0

0

0

0

30

0

6

 

3

VILA GIAS, JUAN

22

35,010

9

9

0

0

0

0

0

0

18

0

4

 

4

ESTEVE AZANUY, SERGIO

17

34,080

0

0

15

0

0

0

0

0

15

0

2

 

5

LOZANO GRACIA, JOSÉ

14

 

0

0

0

12

0

0

0

0

12

0

2

 

3/3

RESISLLEIDA

   

Grup.C

Grup.C

Grup.C

Grup.C

0

CLÀSSICS LMS Grup-C

   

PORSCHE

SAUBER

TOYOTA

TOTAL

0

Pt: 15-12-10-9-8-7-6-...1

   

Cup

Cup

Cup

Grup.C

1

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

   

39

12

 

51

2

CORNADÓ MATEU, ALBERT

   

30

 

 

30

3

VILA GIAS, JUAN

   

18

 

 

18

4

ESTEVE AZANUY, SERGIO

   

15

 

 

15

5

LOZANO GRACIA, JOSÉ

   

 

12

 

12


RESISLLLEIDA

Le Mans Clàssics  Grup.C - lleidaslot

* Carrosseries Plàstic BRM LMS GRUP.C

Copes  "PORSCHE - SAUBER - TOYOTA"

3/3

RESISLLEIDA

TOTAL

   

Grup.C

Grup.C

Grup.C

Grup.C

0

CLÀSSICS LMS Grup-C

2022

   

PORSCHE

SAUBER

TOYOTA

TOTAL

0

Pt: 15-12-10-9-8-7-6-...1

LMS

   

Cup

Cup

Cup

Grup.C

1

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

36

   

24

12

 

36

2

CORNADÓ MATEU, ALBERT

20

   

20

 

 

20

3

VILA GIAS, JUAN

18

   

18

 

 

18

4

ESTEVE AZANUY, SERGIO

15

   

15

 

 

15

5

ASENSIO HARO, PAU

0

   

 

 

 

0

6

ARELLANO, JOSÉ M.

0

   

 

 

 

0

7

LOZANO GRACIA, JOSÉ

0

   

 

 

 

0

8

ASENSIO BONILLA, PAUET

0

   

 

 

 

0