RESISLLEIDA LE MANS Clàssics Div.VI  1:24

Organitza: DAYTONA.CAT / Responsable:  Joaquim LLinás Giralt 


LE MANS Clàssics Div.VI

Calendari Curses DAYTONA.CAT: 

Dissabte,   5-febrer

Dissabte,   5-març

Divendres,  27-maig

Dissabte, 7-octubre

Dissabte,  22-octubre

Dissabte,  26-novembre

  

GRUP-C:   LE MANS Clàssics  Grup.C

             *  Motor  NSR-3027, 30000 rpm

             *  Carrosseries BRM plàstic GRUP-C

             *  Xassís SC-8000/2

Div. VI - ACS

             *  Motor SC-16b, 30.000 rpm

             *  Carrosseries LMS plàstic

             *  Xassís lliure.

PROGRAMACIÓ:

18:30h  Obertura club i Circuits

               ENTRENAMENTS LLIURES (opcional).

21:30h  VERIFICACIONS

21:45h  INICI CURSA



Legends LE MANS Grup.C

ÚNICS MODELS REGLAMENTARIS


 

 

RESISLLEIDA

LE MANS Clàssics div.VI

Classificacions   "INDIVIDUALS"

  CLASSIFICACIONS GENERALS:

2/2

RESISLLEIDA

TOTAL

DAYT

DAYT

DAYT

DAYT

DAYT

DAYT

0

LMS Div.VI & Grp.C

2022

LMS

LMS

LMS

LMS

LMS

LMS

0

Pt: 15-12-10-9-8-7-6-...1

LMS

15-gen

5-març

27-maig

7-oct

22-oct

26-nov

1

ASENSIO HARO, PAU

30

15

15

0

0

0

0

2

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

24

12

12

0

0

0

0

3

CORNADÓ MATEU, ALBERT

20

10

10

0

0

0

0

4

VILA GIAS, JUAN

18

9

9

0

0

0

0


RESISLLEIDA

Le Mans Clàssics  div.VI  - ACS (Div.VI)

Classificacions LMS Div.VI - Xassís LLIURE - Motor SC-016b

2/2

RESISLLEIDA

LMS

0

Le Mans Div.VI

ACS

0

Pt: 15-12-10-9-8-7-6-...1

Div.VI

1

ASENSIO HARO, PAU

30

2

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

24

3

CORNADÓ MATEU, ALBERT

0

4

VILA GIAS, JUAN

0


RESISLLLEIDA

Le Mans Clàssics  Grup.C - lleidaslot

* Carrosseries Plàstic BRM LMS GRUP.C

* Xassís 8000/2 - Motor NSR-3027

2/2

RESISLLEIDA

LMS

0

Le Mans Grup.C

lleidaslot

0

Pt: 15-12-10-9-8-7-6-...1

nsr

1

CORNADÓ MATEU, ALBERT

20

2

VILA GIAS, JUAN

18

3

ASENSIO HARO, PAU

0

4

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

0


RESISLLLEIDA

Le Mans Clàssics  Grup.C - lleidaslot

* Carrosseries Plàstic BRM LMS GRUP.C

Copes  "PORSCHE - SAUBER - TOYOTA"

2/2

RESISLLEIDA

 

 

 

 

0

LMS Div.VI & Grp.C

 

PORSCHE

SAUBER

TOYOTA

0

Pt: 15-12-10-9-8-7-6-...1

 

Cup

Cup

Cup

1

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

 

24

 

 

2

CORNADÓ MATEU, ALBERT

 

20

 

 

3

VILA GIAS, JUAN

 

18