LLEIDASLOT COMPETI / CORONES

 * Corona Lleidaslot * Corona Daytona.Cat 500 * Corona Fruiturisme * Corona Promoció


* CORONA LLEIDASLOT

Premi:  MANDO “Sloting Plus Pro Evo-II”  (valoració 150€)

Mateix PILOT CAMPIÓ als CAMPIONATS MATEIXA TEMPORADA:

       *  GT LMP SCAL Ara Lleida

       *  F1 CAT & Klasse1

       *  LE MANS CLÀSSICS Grup.C

       *  LE MANS Pro (GT3 / LMH)


* CORONA DAYTONA.CAT 500

Premi:  XASSÍS SCALEAUTO  (valoració 80€)

Mateix PILOT CAMPIÓ TOTES PROVES mateixa Temporada

       *  GT DAYTONA 500 Grand Prix
       *  F1 INDY 500 Grand Prix
       *  LE MANS CLÀSS Grup.C 500

       *  IBERIAN iNoreste GT3 Pro 6h DAYTONA G.Prix


* CORONA "fruiturisme"

Premi:   CARROSSERIA FIBRA   (valoració 60€)

Mateix PILOT CAMPIÓ TOTES PROVES mateixa Temporada

       *  ESPAÑA eNoreste GT SCAL - Aitona
       *  ESPAÑA eNoreste LE MANS Grup-C - Aitona
       *  ESPAÑA eNoreste LE MANS Pro LMDh "6h DG DAYT.CAT"- Aitona

       *  NADAL PRO LE MANS GT3/LMH - Aitona


* CORONA "Promoció"

Premi:   COTXE GT SCALEAUTO RECAUXUTAT  (valoració 60€)

Mateix PILOT CAMPIÓ TOTES PROVES mateixa Temporada

       *  DAYTONA FRIDAY CUP
       *  OPEN FRUITA D'AITONA
       *  FAMILY RACING CUP

1/4

Corona 2024

TOTAL

GT / LM Gr.C

F1 / Klasse1

LM Clàss

LE MANS Pro

 

"LLEIDASLOT"

Triple Corona

Scaleauto

F1 CAT

Grp-C

GT3 - LMH

 

0

LLEIDASLOT

Ara Lleida

 

 

 

1

PIAZUELO, JOSÉ MANUEL

100

25

25

25

25

2

PUCHE, ANDRES

62

11

20

11

20

3

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

50

20

16

10

4

4

SOLSONA ABADIAS, MARC

50

9

9

16

16

5

LAHOZ LOP, JAVIER

45

8

11

13

13

6

CORNADÓ MATEU, ALBERT

35

10

0

20

5

7

PACHECO QUER, ROGER

31

5

7

9

10

8

PACHECO PALÈNCIA, ÀNGEL

28

6

8

7

7

9

GODINO PÉREZ, JAUME

25

7

10

8

0

10

MAS CASTILLO, XAVI

25

16

0

0

9

11

LOZANO GRACIA, JOSÉ

21

13

0

0

8

12

MESALLES PRIM, JOEL

13

0

13

0

0

13

ANDREU, MIGUEL ANGEL

11

0

0

0

11

14

ASENSIO HARO, PAU

10

4

0

0

6

15

ASENSIO BONILLA, JORDI

3

3

0

0

0


2/4

Corona 2024

TOTAL

GT  LMP Scal

F1

LM Grp.C

GT3 Pro

 

"DAYTONA 500"

Corona

DAYT 500

INDY 500

Resis 500

6h DAYTONA

 

1 cursax2

DAYTONA 500

16-març

4-maig

30-nov

15-juny

1

PIAZUELO, JOSÉ MANUEL

0

 

 

 

0

2

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

0

 

 

 

0

3

MAS CASTILLO, XAVI

0

 

 

 

0

4

LOZANO GRACIA, JOSÉ

0

 

 

 

0

5

CORNADÓ MATEU, ALBERT

0

 

 

 

0

6

PUCHE, ANDRES

0

 

 

 

0

7

ASENSIO HARO, PAU

0

 

 

 

0

8

LAHOZ LOP, JAVIER

0

 

 

 

0

9

SOLSONA ABADIAS, MARC

0

 

 

 

0

10

PACHECO PALÈNCIA, ÀNGEL

0

 

 

 

0

11

GODINO PÉREZ, JAUME

0

 

 

 

0

12

PACHECO QUER, ROGER

0

 

 

 

0

13

ASENSIO BONILLA, JORDI

0

 

 

 

0

14

MESALLES PRIM, JOEL

0

 

 

 

0

15

MARTINEZ ARROYO, JULEN

0

 

 

 

0


4/4

Corona 2024

TOTAL

GT lmp

Grup.C

GT3 / LMH

LM Pro

 

"fruiturisme"

Corona

eNoreste

eNoreste

LM Pro 6h DAYT

NADAL CUP

 

1 cursax2

fruiturisme

1-juny

28-set

15-juny

14-des

1

PIAZUELO, JOSÉ MANUEL

0

 

 

 

 

2

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

0

 

 

 

 

3

MAS CASTILLO, XAVI

0

 

 

 

 

4

LOZANO GRACIA, JOSÉ

0

 

 

 

 

5

CORNADÓ MATEU, ALBERT

0

 

 

 

 

6

PUCHE, ANDRES

0

 

 

 

 

7

ASENSIO HARO, PAU

0

 

 

 

 

8

LAHOZ LOP, JAVIER

0

 

 

 

 

9

SOLSONA ABADIAS, MARC

0

 

 

 

 

10

PACHECO PALÈNCIA, ÀNGEL

0

 

 

 

 

11

GODINO PÉREZ, JAUME

0

 

 

 

 

12

PACHECO QUER, ROGER

0

 

 

 

 

13

ASENSIO BONILLA, JORDI

0

 

 

 

 

14

MESALLES PRIM, JOEL

0

 

 

 

 

15

MARTINEZ ARROYO, JULEN

0

 

 

 

 


4/4

Corona 2024

TOTAL

DAYT

OPEN GT

FAMILY

 

 

"PROMOCIÓ"

Corona

FRIDAY

Fruita Aitona

Racing Cup

 

 

.......

"PROMOCIÓ"

 

 

 

 

1

PACHECO PALÈNCIA, ÀNGEL

106

31

0

75

 

2

MESALLES PRIM, JOEL

98

38

0

60

 

3

PACHECO QUER, ROGER

96

21

0

75

 

4

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

61

41

0

20

 

5

MESALLES PEREIRO, NIL

60

0

0

60

 

6

OTO MARINÉ, ALBERT

52

7

0

45

 

7

OTO SATORRES, ROC

50

5

0

45

 

8

GODINO PÉREZ, JAUME

25

25

0

0

 

9

TEIXIDÓ CAPELL, ÀLEX

21

0

0

21

 

10

CAPELL MASIP, NÚRIA

21

0

0

21

 

11

CORNADÓ MATEU, ALBERT

20

20

0

0

 

12

OTO SATORRES, ONA

20

0

0

20

 

13

MARTINEZ ARROYO, JULEN

17

17

0

0

 

14

PUIGVERT GONZÁLEZ, GUILLEM

16

0

0

16

 

15

GONZÁLEZ VILA, BLANCA

16

0

0

16

 

16

MARTINEZ MESALLES, EDGAR

14

14

0

0

 

17

FERRAZ BALTRAL, RICARD

13

13

0

0

 

18

LABADIA, DANI

13

0

0

13

 

19

LABADIA, ALEIX

13

0

0

13

 

20

PÉREZ AMADOR, JUANJO

13

0

0

13

 

21

PÉREZ, GUERAU (jr.)

13

0

0

13

 

22

JORDAN, GORKA

10

10

0

0

 

23

GARCIA ALARCON, PERE

10

0

0

10

 

24

ALARCON, ANTONIO

10

0

0

10

 

25

JOAN ALARCON

8

0

0

8

 

26

JOAN jr ALARCON

8

0

0

8

 

27

PEDRO

7

0

0

7

 

28

CONSTANTIN

7

0

0

7

 

2024

TRIPLE CORONA LLEIDASLOT -  

  • GT LMP SCAL Ara LLeida - 
  • F1 CAT & Klasse1 -  
  • CLÀSSICS LM Grup-C - 
  • LE MANS Pro (GT3 / LMH) - 

TRIPLE CORONA DAYTONA.CAT -  

  • GT DAYTONA 500 Grand Prix - 
  • F1 INDY 500 Grand Prix - 
  • CLÀSSICS LM Grup.C Resislleida 500 - 
  • IBERIAN iNoreste GT3 Pro 6h DG DAYTONA.CAT - 

TRIPLE CORONA fruiturisme -  

  • ESPAÑA eNoreste GT SCAL - Aitona - 
  • ESPAÑA eNoreste LM Grup.C - Aitona - 
  • ESPAÑA eNoreste LE MANS Pro GT3/LMDh - Aitona - 
  • NADAL PRO LE MANS GT3/LMH - Aitona - 

TRIPLE CORONA Promoció -  

  • DAYTONA FRIDAY CUP - Aitona - 
  • OPEN GT FRUITA D'AITONA - Aitona - 
  • FAMILY RACING CUP - Aitona - 

2023

TRIPLE CORONA LLEIDASLOT (mando Sloting Plus) -  DESERT

  • GT LMP SCAL Ara LLeida - Pau Asensio Haro
  • F1 CAT & Klasse1 -  José Manuel Piazuelo
  • LE MANS:
    • LM Grup-C - Ricard Ferraz Baltral
    • LE MANS Pro Nadal (GTP / LMH) - José Manuel Piazuelo

TRIPLE CORONA DAYTONA.CAT (Xassís Scaleauto) -  DESERT

  • GT DAYTONA 500 Grand Prix - José Lozano Gracia
  • F1 INDY 500 Grand Prix - Joaquim LLinàs Giralt
  • LE MANS:
    • LM Grup.C Resislleida 500 - Xavi Mas Castillo
    • LM GT3 Pro DAYT 24 Nadal - Jordi Gaspà

TRIPLE CORONA fruiturisme (Carross FIBRA GT) -  DESERT

  • ESPAÑA eNoreste GT SCAL (Aitona G.Prix) - DYNÀMIC DAY (M.Solsona / X.Mas)
  • ESPAÑA eNoreste LM Grup.C (Aitona G.Prix) -  José Manuel Piazuelo
  • IBERIAN iNoreste LE MANS GT3 Pro (Aitona G.Prix) Nadal - Jordi Gaspà

2022

TRIPLE CORONA LLEIDASLOT (mando Sloting Plus) - Guanyador J.LLINÀS

  • GT SCAL Ara LLeida - Joaquim LLinàs Giralt
  • F1 CAT - Joaquim LLinàs Giralt
  • CLÀSS LM Grup-C - Joaquim LLinàs Giralt

TRIPLE CORONA DAYTONA.CAT (Xassís Scaleauto) - DESERT

  • GT DAYTONA 500 Grand Prix - P.Piazuelo / A.Puche / J.Senli
  • F1 INDY 500 Grand Prix - Joaquim LLinàs Giralt
  • CLÀSS LM Grup-C G.Prix - Paco Valdes / Cesc Valdes