CLÀSSICS LMS Div.VI & Grup.C  1:24 - Resislleida


CLÀSSICS LMS Div.VI & Grup.C

Gran Premi Fruitona

Reglaments Tècnics Clàssics LMS Div.6  Grup.C - Esportius


Campionat Legends LMS Div.VI & Grup.C - 2020

Intentarem fer les QUATRE CURSES si les circumstàncies ho permeten

Dates Provisionals:   DISSABTE tarda 16:00h / DIUMENGE mati  9:00h

Nota: EN TOT MOMENT ELS QUATRE NEUMÀTICS HAURAN DE TOCAR A LA PISTA EN REPÓS A LA ZONA MARCADA DE DIRECCIÓ DE CURSA, a la Pisra-2.


Calendari Curses 2021:

Dissabte,    6-febr        DAYTONA.CAT Aitona

Dissabte,    8-maig     DAYTONA.CAT Aitona

Dissabte      9-octub    DAYTONA.CAT Aitona

Dissabte,   13-nov        DAYTONA.CAT Aitona - IBÈRICA CUP i- Northeast CLÀSSICS LMS

Nota: EN TOT MOMENT ELS QUATRE NEUMÀTICS HAURAN DE TOCAR A LA PISTA EN REPÓS A LA ZONA MARCADA DE DIRECCIÓ DE CURSA, a la Pista-2.

 

ACS:   LMS Div.VI Grup.C:  * Motor SC-16b, 30000 rpm

              * Carross. plàstic mínim 50 gr - Cotxe 170 gr

              * Xassís LLIURE

LLEIDASLOT:  LMS Grup-C:

              * Motor NSR-3027, 30000 rpm

              * Xassís SCAL SC-8000/2.

              * Carross. plàstic LMS Grup.C - minim 50 gr, cotxe 170 gr.

* MOTORS: Verificació al FINAL DE CURSA  (+10%)



Legends LMS Grup.C

ÚNICS MODELS REGLAMENTARIS


Resislleida Legends LMS Div.VI

Marca Comercial LLIURE - Carrosseries permeses.


 

 

RESISLLEIDA

Clàssics LMS Divisió-VI & Grup.C

Classificacions Generals Absolutes

0

RESISLLEIDA '21

DAYT.CAT

DAYT.CAT

DAYT.CAT

DAYT.CAT

 

Cursa

ASSIST

ASSIST

TOTAL

0

LMS Div.VI & Grp.C

LMS

LMS

LMS

LMS

Parcial

lleidaslot

2 pts

COMPL.

2021

0

Pt: 15-12-10-9-8-7-6-...1

3-oct

18-oct

7-nov

15-nov

 

(-Pitjor)

Cursa

4 punt

LMS

1

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

15

0

0

0

15

0

2

 

17

2

VALDÈS RODRIGUEZ, PACO

12

0

0

0

12

0

2

 

14

3

ASENSIO HARO, PAU

10

0

0

0

10

0

2

 

12

4

VALDÈS JUSTICIA, CESC

9

0

0

0

9

0

2

 

11

5

LOZANO GRACIA, JOSÉ

8

0

0

0

8

0

2

 

10

6

SOLSONA ABADIAS, MARC

7

0

0

0

7

0

2

 

9

7

CHAMI MASIP, WALID

6

0

0

0

6

0

2

 

8

8

ASENSIO BONILLA, PAUET

5

0

0

0

5

0

2

 

7

  DADES i CLASSIFICACIONS CURSES:


RESISLLEIDA

Clàssics LMS Div.VI & Grup.C - ACS (Div.VI)

Classificacions LMS Div.VI - Xassís ACS - Motor SC-016b

0

RESISLLEIDA '21

DAYT.CAT

DAYT.CAT

DAYT.CAT

DAYT.CAT

LMS

0

LMS Div.VI & Grp.C

LMS

LMS

LMS

LMS

Div.VI

0

Pt: 15-12-10-9-8-7-6-...1

3-oct

18-oct

7-nov

15-nov

ACS

1

VALDÈS RODRIGUEZ, PACO

12

0

0

0

12

2

VALDÈS JUSTICIA, CESC

9

0

0

0

9

3

SOLSONA ABADIAS, MARC

7

0

0

0

7

4

CHAMI MASIP, WALID

6

0

0

0

6

5

ASENSIO BONILLA, PAUET

5

0

0

0

5


RESISLLEIDA

Clàssics LMS Div.VI & Grup.C lleidaslot

Classificacions LMS  - Xassís SC-8000/2 - Motor NSR-3027

0

RESISLLEIDA '21

DAYT.CAT

DAYT.CAT

DAYT.CAT

DAYT.CAT

LMS

0

LMS Div.VI & Grp.C

LMS

LMS

LMS

LMS

lleidaslot

0

Pt: 15-12-10-9-8-7-6-...1

3-oct

18-oct

7-nov

15-nov

Grup.C

1

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

15

0

0

0

15

2

ASENSIO HARO, PAU

10

0

0

0

10

3

LOZANO GRACIA, JOSÉ

8

0

0

0

8


Premis MATERIAL ESTOC:

Assistència Mínima 50% de les curses.

 

LMS Div.VI & Grup.C LLeidaslot  (King)

  • Especial 1er.  Classif. LLEIDASLOT KING  ........   10

LMS Div.VI - (ACS)

  • Especial 1er. Classif. ACS  ...............................     10

CAMPIÓ ABSOLUT .....................       15

2on. Classificat .............................    10

3er.  Classificat .............................       5

4rt.  Classificat .............................       5

5è.   Classificat ..............................      5