LLEIDASLOT COMPETI / CORONES

 Lleidaslot   -  Daytona.Cat 500  -  Fruiturisme -  Promoció

 

* CORONA LLEIDASLOT

Premi:  MANDO “Sloting Plus Pro Evo-II”  (valoració 150€)

Mateix PILOT CAMPIÓ als CAMPIONATS MATEIXA TEMPORADA:

       *  GT LMP SCAL Ara Lleida

       *  F1 CAT & Klasse1

       *  LE MANS CLÀSSICS Grup.C

       *  LE MANS Pro (GT3 / LMH)


 

* CORONA DAYTONA.CAT 500

Premi:  XASSÍS SCALEAUTO  (valoració 80€)

Mateix PILOT CAMPIÓ TOTES PROVES mateixa Temporada

       *  GT DAYTONA 500 Grand Prix
       *  F1 INDY 500 Grand Prix
       *  LE MANS CLÀSS Grup.C 500

       *  IBERIAN iNoreste GT3 Pro DAYTONA 500 G.Prix


 

* CORONA "fruiturisme"

Premi:   CARROSSERIA FIBRA   (valoració 60€)

Mateix PILOT CAMPIÓ TOTES PROVES mateixa Temporada

       *  ESPAÑA eNoreste GT SCAL - Aitona
       *  ESPAÑA eNoreste LE MANS Grup-C - Aitona
       *  ESPAÑA eNoreste LE MANS Pro LMDh "6h DG DAYT.CAT"- Aitona

       *  NADAL PRO LE MANS GT3/LMH - Aitona


 

* CORONA "Promoció"

Premi:   COTXE GT SCALEAUTO RECAUXUTAT  (valoració 60€)

Mateix PILOT CAMPIÓ TOTES PROVES mateixa Temporada

       *  DAYTONA FRIDAY CUP
       *  OPEN FRUITA D'AITONA
       *  FAMILY RACING CUP

1/4

Corona

TOTAL

GT / LM Gr.C

F1 / Klasse1

LM Clàss

LE MANS Pro

 

"LLEIDASLOT"

Corona

Scaleauto

F1 CAT

Grp-C

GT3 - LMH

 

Classificacions

LLEIDASLOT

Ara Lleida

 

 

 

1

PIAZUELO, JOSÉ MANUEL

225

75

50

50

50

2

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

127

53

29

21

24

3

PUCHE PÉREZ, ANDRÉS

120

27

40

24

29

4

LAHOZ LOP, JAVIER

104

37

22

22

23

5

PACHECO QUER, ROGER

77

25

16

16

20

6

CORNADÓ MATEU, ALBERT

76

31

0

40

5

7

SOLSONA ABADIAS, MARC

75

18

9

16

32

8

MAS CASTILLO, XAVI

67

39

0

10

18

9

PACHECO PALÈNCIA, ÀNGEL

60

23

14

13

10

10

GODINO PÉREZ, JAUME

52

17

17

13

5

11

LOZANO GRACIA, JOSÉ

38

23

0

0

15

12

ASENSIO HARO, PAU

37

19

0

8

10

13

FERRAZ BALTRAL, RICARD

32

0

16

16

0

14

MESALLES PRIM, JOEL

27

3

23

0

1

15

ANDREU, MIGUEL ANGEL

24

0

0

0

24

16

MARTINEZ MESALLES, EDGAR

16

6

8

0

2

17

ASENSIO BONILLA, JORDI

11

6

0

4

1

18

CRUELLAS TROTA, NIL

9

8

0

0

1

19

ESTEVE AZANUY, SERGIO

7

1

0

0

6

20

MARTÍNEZ LUENGO, JOAQUIN

4

4

0

0

0


2/4

Corona

TOTAL

GT  LMP Scal

F1

LM Grp.C

GT3 Pro

 

"DAYTONA 500"

Corona

DAYT 500

INDY 500

Resis 500

6h DAYTONA

 

Classificacions

DAYTONA 500

16-març

4-maig

30-nov

7-juny

1

PIAZUELO, JOSÉ MANUEL

50

25

25

 

 

2

PUCHE PÉREZ, ANDRÉS

40

20

20

 

 

3

PACHECO QUER, ROGER

23

7

16

 

 

4

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

22

9

13

 

 

5

PACHECO PALÈNCIA, ÀNGEL

18

8

10

 

 

6

SOLSONA ABADIAS, MARC

16

16

 

 

 

7

GODINO PÉREZ, JAUME

15

4

11

 

 

8

MESALLES PRIM, JOEL

15

6

9

 

 

9

MAS CASTILLO, XAVI

13

13

 

 

 

10

MARTINEZ MESALLES, EDGAR

12

5

7

 

 

11

LAHOZ LOP, JAVIER

11

11

 

 

 

12

CORNADÓ MATEU, ALBERT

10

10

 

 

 

13

CRUELLAS TROTA, NIL

8

 

8

 

 

14

OTO MARINÉ, ALBERT

7

2

5

 

 

15

ESTEVE AZANUY, SERGIO

6

 

6

 

 

16

MARTÍNEZ LUENGO, JOAQUIN

3

3

 

 

 

17

GÓMEZ, FERRAN

1

1

 

 

 


4/4

Corona 2024

TOTAL

GT lmp

Grup.C

GT3 / LMH

LM Pro

 

"fruiturisme"

Corona

eNoreste

eNoreste

LM Pro 6h DAYT

NADAL CUP

 

1 cursax2

fruiturisme

1-juny

28-set

15-juny

14-des

1

PIAZUELO, JOSÉ MANUEL

0

 

 

 

 

2

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

0

 

 

 

 

3

MAS CASTILLO, XAVI

0

 

 

 

 

4

LOZANO GRACIA, JOSÉ

0

 

 

 

 

5

CORNADÓ MATEU, ALBERT

0

 

 

 

 

6

PUCHE, ANDRES

0

 

 

 

 

7

ASENSIO HARO, PAU

0

 

 

 

 

8

LAHOZ LOP, JAVIER

0

 

 

 

 

9

SOLSONA ABADIAS, MARC

0

 

 

 

 

10

PACHECO PALÈNCIA, ÀNGEL

0

 

 

 

 

11

GODINO PÉREZ, JAUME

0

 

 

 

 

12

PACHECO QUER, ROGER

0

 

 

 

 

13

ASENSIO BONILLA, JORDI

0

 

 

 

 

14

MESALLES PRIM, JOEL

0

 

 

 

 

15

MARTINEZ ARROYO, JULEN

0

 

 

 

 


4/4

Corona

TOTAL

DAYT

OPEN GT

Racing Cup

 

 

"PROMOCIÓ"

Corona

FRIDAY

FRUITA AIT

FAMILY

 

 

Classificacions

"PROMOCIÓ"

 

 

 

 

1

MESALLES PRIM, JOEL

174

94

0

80

 

2

PACHECO PALÈNCIA, ÀNGEL

166

66

0

100

 

3

PACHECO QUER, ROGER

164

64

0

100

 

4

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

124

104

0

20

 

5

OTO MARINÉ, ALBERT

85

24

0

61

 

6

MESALLES PEREIRO, NIL

80

0

0

80

 

7

OTO SATORRES, ROC

68

7

0

61

 

8

GODINO PÉREZ, JAUME

50

50

0

0

 

9

MARTINEZ MESALLES, EDGAR

34

34

0

0

 

10

CAPELL MASIP, NÚRIA

32

0

0

32

 

11

TEIXIDÓ CAPELL, ÀLEX

32

0

0

32

 

12

PUIGVERT GONZÁLEZ, GUILLEM

29

0

0

29

 

13

MARTINEZ ARROYO, JULEN

29

29

0

0

 

14

FERRAZ BALTRAL, RICARD

25

25

0

0

 

15

OTO SATORRES, ONA

20

0

0

20

 

16

CORNADÓ MATEU, ALBERT

20

20

0

0

 

17

LOZANO GRACIA, JOSÉ

20

20

0

0

 

18

JORDAN, GORKA

17

17

0

0

 

19

GONZÁLEZ VILA, BLANCA

16

0

0

16

 

20

LABADIA, DANI

13

0

0

13

 

21

PUIGVERT, JORDI

13

0

0

13

 

22

LABADIA, ALEIX

13

0

0

13

 

23

PEDRO

13

0

0

13

 

24

PÉREZ AMADOR, JUANJO

13

0

0

13

 

25

PÉREZ, GUERAU (jr.)

13

0

0

13

 

26

ESTEVE AZANUY, SERGIO

13

13

0

0

 

27

GARCIA ALARCON, PERE

10

0

0

10

 

28

ALARCON, ANTONIO

10

0

0

10

 

29

VERDAGUER CAPELL, LLUC (jr.)

10

0

0

10

 

30

VERDAGUER, CARLES

10

0

0

10

 

31

ASENSIO HARO, PAU

10

10

0

0

 

32

ALARCON, JOAN

8

0

0

8

 

33

ALARCON, JOAN jr

8

0

0

8

 

34

CONSTANTIN

7

0

0

7

 

35

GÓMEZ, FERRAN

7

7

0

0

 

36

CRUELLAS TROTA, NIL

7

7

0

0

 

37

ASENSIO BONILLA, JORDI

6

6

0

0

 

RÀNQUING GENERAL GLOBAL PILOTS

- Obsequi als TOP-10 a final de Temporada - PRESENTS darrera cursa

- SORTEIG entre la resta PRESENTS darrera cursa

0

 

25-20-16-13-11-10-9-.....-2-1-...1

cursa CURTA

Sprint-30

Volt x min

Volt x min

Volt x min

Volt x min

 

 

LLEIDASLOT

2024

Total

Nivell

Nivell

Nivell

Nivell

 

Nivell

25-20-16-13-11-10-9-8........1 pts

lloc

Rànquing

GT Scal

F1

Grup.C

LE MANS

1

A

PIAZUELO, JOSÉ MANUEL

Alcañiz

7,508

7,069

8,226

7,000

7,735

2

A

PUCHE PÉREZ, ANDRÉS

Alcañiz

7,148

6,767

7,901

6,603

7,320

3

A

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

Aitona

7,109

6,800

7,599

6,569

7,469

4

A

PACHECO QUER, ROGER

Alcarràs

7,038

6,800

7,750

6,168

7,434

5

A

LAHOZ LOP, JAVIER

Alcañiz

6,968

6,867

7,201

6,436

7,367

6

A

GODINO PÉREZ, JAUME

Aitona

6,960

6,600

7,501

6,503

7,235

7

A

PACHECO PALÈNCIA, ÀNGEL

Alcarràs

6,926

6,733

7,500

6,468

7,002

8

A

SOLSONA ABADIAS, MARC

Puigverd

6,876

6,600

6,802

6,667

7,434

9

A

MESALLES PRIM, JOEL

Aitona

6,797

6,502

7,151

6,434

7,103

10

A

MARTINEZ MESALLES, EDGAR

Serós

6,641

6,632

7,025

5,904

7,002

11

B

MARTINEZ ARROYO, JULEN

Fraga

5,990

5,967

5,800

5,624

6,570

12

B

CRUELLAS TROTA, NIL

Aitona

5,130

6,700

7,052

0,000

6,767

13

B

MAS CASTILLO, XAVI

Lleida

5,118

6,669

0,000

6,468

7,335

14

B

ASENSIO HARO, PAU

Lleida

5,027

6,735

0,000

6,369

7,003

15

B

ESTEVE AZANUY, SERGIO

Aitona

4,627

4,933

6,475

0,000

7,100

16

B

CORNADÓ MATEU, ALBERT

Aitona

4,440

6,768

0,000

6,800

4,190

17

B

ASENSIO BONILLA, JORDI

Lleida

4,101

5,034

0,000

5,135

6,236

18

B

FERRAZ BALTRAL, RICARD

Almenar

3,493

0,000

7,335

6,636

0,000

19

B

LOZANO GRACIA, JOSÉ

Lleida

3,425

6,568

0,000

0,000

7,134

20

B

ANDREU, MIGUEL ANGEL

Alcañiz

1,850

0,000

0,000

0,000

7,401

21

B

MARTÍNEZ LUENGO, JOAQUIN

Alcañiz

1,650

6,600

0,000

0,000

0,000

22

B

JORDAN, GORKA

Serós

1,259

0,000

5,035

0,000

0,000

23

B

OTO MARINÉ, ALBERT

Serós

1,132

0,000

4,529

0,000

0,000

24

B

OTO SATORRES, ROC

Serós

1,101

0,000

4,403

0,000

0,000

RÀNQUING PILOTS  -  "GT SCAL"

0

 

25-20-16-13-11-10-9-.....-2-1-...1

cursa CURTA

Volt x min

 

 

LLEIDASLOT

2024

Nivell

 

Ctg

25-20-16-13-11-10-9-8........1 pts

lloc

GT Scal

1

 

PIAZUELO, JOSÉ MANUEL

Alcañiz

7,069

2

 

LAHOZ LOP, JAVIER

Alcañiz

6,867

3

 

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

Aitona

6,800

4

 

PACHECO QUER, ROGER

Alcarràs

6,800

5

 

CORNADÓ MATEU, ALBERT

Aitona

6,768

6

 

PUCHE PÉREZ, ANDRÉS

Alcañiz

6,767

7

 

ASENSIO HARO, PAU

Lleida

6,735

8

 

PACHECO PALÈNCIA, ÀNGEL

Alcarràs

6,733

9

 

CRUELLAS TROTA, NIL

Aitona

6,700

10

 

MAS CASTILLO, XAVI

Lleida

6,669

11

 

MARTINEZ MESALLES, EDGAR

Serós

6,632

12

 

SOLSONA ABADIAS, MARC

Puigverd

6,600

13

 

GODINO PÉREZ, JAUME

Aitona

6,600

14

 

MARTÍNEZ LUENGO, JOAQUIN

Alcañiz

6,600

15

 

LOZANO GRACIA, JOSÉ

Lleida

6,568

16

 

MESALLES PRIM, JOEL

Aitona

6,502

17

 

MARTINEZ ARROYO, JULEN

Fraga

5,967

18

 

ASENSIO BONILLA, JORDI

Lleida

5,034

19

 

ESTEVE AZANUY, SERGIO

Aitona

4,933

RÀNQUING PILOTS  -  "F1 & Klasse1"

0

 

25-20-16-13-11-10-9-.....-2-1-...1

cursa CURTA

Volt x min

 

 

LLEIDASLOT

2024

Nivell

 

Nivell

25-20-16-13-11-10-9-8........1 pts

lloc

F1

1

A

PIAZUELO, JOSÉ MANUEL

Alcañiz

8,226

2

A

PUCHE PÉREZ, ANDRÉS

Alcañiz

7,901

3

A

PACHECO QUER, ROGER

Alcarràs

7,750

4

A

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

Aitona

7,599

5

A

GODINO PÉREZ, JAUME

Aitona

7,501

6

A

PACHECO PALÈNCIA, ÀNGEL

Alcarràs

7,500

7

A

FERRAZ BALTRAL, RICARD

Almenar

7,335

8

A

LAHOZ LOP, JAVIER

Alcañiz

7,201

9

A

MESALLES PRIM, JOEL

Aitona

7,151

10

A

CRUELLAS TROTA, NIL

Aitona

7,052

11

B

MARTINEZ MESALLES, EDGAR

Serós

7,025

12

B

SOLSONA ABADIAS, MARC

Puigverd

6,802

13

B

ESTEVE AZANUY, SERGIO

Aitona

6,475

14

B

MARTINEZ ARROYO, JULEN

Fraga

5,800

15

B

JORDAN, GORKA

Serós

5,035

16

B

OTO MARINÉ, ALBERT

Serós

4,529

17

B

OTO SATORRES, ROC

Serós

4,403

RÀNQUING PILOTS  -  "LM Grup.C"

0

 

25-20-16-13-11-10-9-.....-2-1-...1

cursa CURTA

Volt x min

 

 

LLEIDASLOT

2024

Nivell

 

Ctg

25-20-16-13-11-10-9-8........1 pts

lloc

Grup.C

1

 

PIAZUELO, JOSÉ MANUEL

Alcañiz

7,000

2

 

CORNADÓ MATEU, ALBERT

Aitona

6,800

3

 

SOLSONA ABADIAS, MARC

Puigverd

6,667

4

 

FERRAZ BALTRAL, RICARD

Almenar

6,636

5

 

PUCHE PÉREZ, ANDRÉS

Alcañiz

6,603

6

 

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

Aitona

6,569

7

 

GODINO PÉREZ, JAUME

Aitona

6,503

8

 

MAS CASTILLO, XAVI

Lleida

6,468

9

 

PACHECO PALÈNCIA, ÀNGEL

Alcarràs

6,468

10

 

LAHOZ LOP, JAVIER

Alcañiz

6,436

11

 

MESALLES PRIM, JOEL

Aitona

6,434

12

 

ASENSIO HARO, PAU

Lleida

6,369

13

 

PACHECO QUER, ROGER

Alcarràs

6,168

14

 

MARTINEZ MESALLES, EDGAR

Serós

5,904

15

 

MARTINEZ ARROYO, JULEN

Fraga

5,624

16

 

ASENSIO BONILLA, JORDI

Lleida

5,135

RÀNQUING PILOTS  -  "LE MANS Pro"

0

 

25-20-16-13-11-10-9-.....-2-1-...1

cursa CURTA

Volt x min

 

 

LLEIDASLOT

2024

Nivell

 

Ctg

25-20-16-13-11-10-9-8........1 pts

lloc

LE MANS

1

 

PIAZUELO, JOSÉ MANUEL

Alcañiz

7,735

2

 

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

Aitona

7,469

3

 

SOLSONA ABADIAS, MARC

Puigverd

7,434

4

 

PACHECO QUER, ROGER

Alcarràs

7,434

5

 

ANDREU, MIGUEL ANGEL

Alcañiz

7,401

6

 

LAHOZ LOP, JAVIER

Alcañiz

7,367

7

 

MAS CASTILLO, XAVI

Lleida

7,335

8

 

PUCHE PÉREZ, ANDRÉS

Alcañiz

7,320

9

 

GODINO PÉREZ, JAUME

Aitona

7,235

10

 

LOZANO GRACIA, JOSÉ

Lleida

7,134

11

 

MESALLES PRIM, JOEL

Aitona

7,103

12

 

ESTEVE AZANUY, SERGIO

Aitona

7,100

13

 

ASENSIO HARO, PAU

Lleida

7,003

14

 

MARTINEZ MESALLES, EDGAR

Serós

7,002

15

 

PACHECO PALÈNCIA, ÀNGEL

Alcarràs

7,002

16

 

CRUELLAS TROTA, NIL

Aitona

6,767

17

 

MARTINEZ ARROYO, JULEN

Fraga

6,570

18

 

ASENSIO BONILLA, JORDI

Lleida

6,236

19

 

CORNADÓ MATEU, ALBERT

Aitona

4,190

* CORONA LLEIDASLOT

GT SCAL - F1 - LE MANS PRO - LE MANS CLÀSSICS Grup.C

F1 CAT & Klasse1

Campionat de Catalunya AXA CAT F1

Classificacions "Klasse1 DG SLOT Special Cup"

2/2

CATALUNYA

2024

 

TOTAL

 

 

 

DG

F1

Klas1

F1

Klas1

F1

Klas1

F1

Klas1

0

F1 CAT

lloc

Escud

F1 Kls1

F1

Klass1

Nivells

Slot

DAYT

 

DAYT

 

DAYT

DAYT

DAYT

 

Ord

25-20-16-13-11-10-9-.....-2-1-...1

0

 

2024

 

 

Màx

Klasse1 DG

27-gen

 

2-març

 

21-set

 

16-nov

 

1

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

Aitona

Aston Martin

29

0

29

7,3

29

0

16

0

13

0

0

0

0

2

MESALLES PRIM, JOEL

Aitona

Red Bull

23

0

23

7,1

23

0

13

0

10

0

0

0

0

3

FERRAZ BALTRAL, RICARD

Almenar

Ferrari

16

0

16

7,3

16

0

0

0

16

0

0

0

0

4

PACHECO QUER, ROGER

Alcarràs

Red Bull

16

9

7

6,8

7

0

7

9

0

0

0

0

0

5

PACHECO PALÈNCIA, ÀNGEL

Alcarràs

Red Bull

14

0

14

6,4

6

0

8

0

6

0

0

0

0

Classificacions "F1"

2/2

CATALUNYA

 

 

TOTAL

 

 

 

DG

F1

Klas1

F1

Klas1

F1

Klas1

F1

Klas1

0

F1 CAT

2024

Escud

F1 Kls1

F1

Klass1

Nivells

Slot

DAYT

 

DAYT

 

DAYT

DAYT

DAYT

 

Ord

25-20-16-13-11-10-9-8........1 pts

lloc

 

Punts

Punts

Punts

Màx

Klasse1 DG

27-gen

 

2-març

 

21-set

 

16-nov

 

1

LAHOZ LOP, JAVIER

Alcañiz

Ferrari

22

22

0

7,20

0

11

0

11

0

0

0

0

0

2

GODINO PÉREZ, JAUME

Aitona

Toyota

17

17

0

6,90

0

10

0

7

0

0

0

0

0

3

SOLSONA ABADIAS, MARC

Puigverd

Mercedes

9

9

0

6,80

0

9

0

0

0

0

0

0

0

4

MARTINEZ MESALLES, EDGAR

Serós

Ferrari

8

8

0

6,74

0

0

0

8

0

0

0

0

0

Classificacions "KLASSE-1"

2/2

CATALUNYA

 

 

TOTAL

 

 

 

DG

F1

Klas1

F1

Klas1

F1

Klas1

F1

Klas1

0

F1 CAT

2024

Escud

F1 Kls1

F1

Klass1

Nivells

Slot

DAYT

 

DAYT

 

DAYT

DAYT

DAYT

 

Ord

25-20-16-13-11-10-9-8........1 pts

lloc

 

Punts

Punts

Punts

Màx

Klasse1 DG

27-gen

 

2-març

 

21-set

 

16-nov

 

1

PIAZUELO, JOSÉ MANUEL

Alcañiz

Brabham

50

0

50

7,70

0

0

25

0

25

0

0

0

0

2

PUCHE PÉREZ, ANDRÉS

Alcañiz

Red Bull

40

0

40

7,70

0

0

20

0

20

0

0

0

0

3

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

Aitona

Red Bull

29

0

29

7,27

29

0

16

0

13

0

0

0

0

4

MESALLES PRIM, JOEL

Aitona

Red Bull

23

0

23

7,10

23

0

13

0

10

0

0

0

0

5